Postawnowiłem odpalić nowy projekcik związany oczywiście z lotnictwem i fotografią :)

Aviation Print Exchange to miejsce w którym fotografowie – pasjonaci lotnictwa mogą wymienić się prawdziwymi odbitkami wykonanych przez siebie zdjęć. Codziennie oglądamy setki ciekawych zdjęć lotniczych w Internecie, jednak rzadko mamy okazję obcować z nimi fizycznie – poczuć fakturę, dostrzec niuanse które na monitorze “uciekają”. Więc jeżeli lotnictwo i fotografia nie są Ci obce – dołącz do APE.

Zasada jest prosta – najpierw podeślij e-mail ze swoimi kilkoma zdjęciami, które uważasz za najlepsze oraz krótkim info o sobie (pojawi się ono na stronie APE). Jeżeli fotki zostaną przez nas zaakceptowane dołączysz do grona i weźmiesz udział w najbliższym losowaniu osoby której wyślesz swoją pracę.  Losowania odbywają się co miesiąc. Każdego miesiąca będziemy również publikować bardziej obszerne portfolio wybranego fotografa, więc może to być dobra okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności. Dodatkowo prace będą również prezentowane na stronie APE na Facebooku.

Jedyna zasada co do odbitki jest taka, że ma to być zdjęcie z którego jesteś dumny i uważasz je za naprawdę dobre. Fajnie by też było aby zadbać o rozmiar – przynajmniej 20 cm na dłuższym boku.

Działalność APE jest całkowicie non-profit i nikt nie czerpie z tego żadnego zysku, chyba że któryś z prezentowanych autorów stanie się tak sławny że za jego odbitki ludzie będą płacić miliony (czego wszystkim życzę) :)

Gorąco zachęcam do dołączenia do projektu – kosztuje to tyle co znaczek i wydruk/wywołanie swojej odbitki (ale w zamian otrzymujemy odbitkę innego autora).

Link do strony: ape.smokeon.pl

Podobne

Jak poinformowało szwajcarskie Ministerstwo Obrony w związku z wdrożeniem wymiany samolotów na nowe...

Nowy rok zaczyna się dość ciekawie – z dniem 1 stycznia tego roku powstał nowy zespół akrobacyjny...

Dziś w godzinach popłudniowych na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie miało miejsce awaryjne...